Olomoucký kraj

Olomoucký kraj – Navštivte Střední Moravu a určitě nebudete ničeho litovat. Kraj Olomouckých syrečků má rozhodně co nabídnout a tvarůžkem bychom mohli i rovnou začít. TVARŮŽKOVÁ CUKRÁRNA LOŠTICE vám nabídne jedinečný kulinářský zážitek, který ale opravdu jen z těží zažijete někde jinde. Dokonalá chuť a vůně je naprosto jedinečná a mimo jiné…dokážete si vůbec představit ten kontrast „TVARŮŽKOVÁ CUKRÁRNA“? Kdo nezkusí, nezažije!

Historické centrum města Olomouc je samo o sobě lákadlem. Monument Sloup Nejsvětější Trojice na seznamu památek UNESCO, Bazilika Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku, Radnice s orlojem, Svatý Kopeček, patří k těm nejzajímavějším, co zde můžete vidět. Za zábavou musíte rozhodně zajít do ZOO Olomouc. O vánočních svátcích zažijete specialitu v podobě noční prohlídky. Dominantní 32metrovou vyhlídkovou věž, z které lze sledovat jak zvířata, tak panorama Olomouce a jeho okolí.

Jeseníky – skvělá příležitost pro milovníky adrenalinu, čisté přírody, kolaře, nebo jen ti, kteří rádi odpočívají ve víru vířivek a nechávají se hýčkat rukama zkušených masérů. Adrenalinový park, zažijte výlet na kánoi, obří lanovku a mnoho dalších aktivit. Naprosto unikátní možnost, jak trávit volný čas je Horský resort Dolní Morava, nebo jeden z vyhlídkových letů nad krásnou přírodou Jeseníků.

Kulturní a ekologické fenomény, archeologické a historické památky Geopark.

Kategorie

zatím nemáme k dispozici žádnou nabídku, ale pracujeme na tom

Download Our App

Travel a la carte app is now available for download on Apple and Android.